Meninė spauda

Mes esame profesionali meninės spaudos studija ir siūlome Jums mūsų paslaugas:

  • Plačiaformatė spauda ant tradicinio fotopopieriaus
  • Plačiaformatė spauda ant  fine-art kategorijos popieriaus
  • Spausdinimas ant drobės ir jos užtempimas ant porėmio
  • Nuotraukų spausdinimas

Siūlome Jums įsiamžinti Jums brangius atsiminimus, reprodukcijas, interjero detales ar reklamos projektus ant drobės, tai novatoriškas ir originalus variantas, padėsiantis įgyvendinti net ir įnoringiausių klientų norus.

Šio tipo spauda, kurioje yra derinamos fotografijos ir tapybos dailės priemonės, suteikia didelių galimybių: galima atkurti bet kokio paveikslo reprodukciją, stilistiškai apdailinti nuotrauką kaip tapytą. Portretas, peizažas ar kiti Jums patinkantys atvaizdai, atspausdinti ant drobės bei tinkamai skoningai įrėminti, tampa išskirtine dovana ar stilinga interjero detale.

Jūs galite atsispausdinti norimą reprodukciją, fotografiją, aukštos kokybės reklaminį plakatą ant įvairių laikmenų: fotografijų popieriaus, reklamos-komercinių laikmenų, “fine-art” kategorijos sunkiųjų popierių, muziejinės-konservavimo kategorijos ypač sunkių laikmenų, šilko audinio, didelio tankio drobės. Originalūs pigmentinės spaudos dažai, kuriuos naudoja mūsų turima įranga, laikomi geriausiais pasaulyje pagal savo savybines charakteristikas. 

Formatų plotis: nuo 3cm iki 165cm, ilgis: nuo 3cm iki failinės žaliavos galimybių.

Atliekame visus priešspaudinius darbus: skenavimą (negatyvinių, pozityvinių fotojuostų bei plokštelių, taip pat popierinių bei drobinių originalų), skaitmeninį retušą, montavimą, spalvinimą, įvairiausias įvaizdžio korekcijas. Parengta medžiaga įrašoma į CD, DVD laikmenas užsakovui reikalingu formatu.